3 kwietnia 2011

Niedzielny zakup ;)

     Siema;) Jak Wam mija niedziela? Bo mi jakoś długo zeszło na lekcjach. Jeszcze musiałam przeczytać streszczenie ,,Faraona''. Zaraz chyba pójdę na spacerek, bo jest cudna pogoda ;)
Ostatnio zetknęłam się z komentarzem, że kopiuję Honey i inny, że Kasię Tusk. Pod żadnym względem się do nich nie porównuję bo nie mam po co, owszem wchodzę czasem na ich blogi, bo kupują fajne ciuchy w moim stylu niektóre. To, że piszę bloga m.in. o modzie nie znaczy, że kogoś kopiuje, po prostu piszę o tym, co lubię i czym się interesuję, mam nadzieję, że jest jasne i nie będzie więcej takiego typu komentarzy, bo jeszcze dobrze bloga nie zaczęłam pisać, a tu porównania takie. 
Jestem w stu procentach sobą, a nie żadną kopią i bardzo się z tego cieszę. ;)) ;d
     Wkońcu kupiłam sobie buty na testy, co prawda długo się zastanawiałam, pewnie jak każda z nas gdy kupuje buty, ale myślę, że dobrze wybrałam. Bardzo mi się podobają i najważniejsze, że są w miarę wygodne, co dla mnie jest ważne;) Oto one w całej okazałości (sory za rozmazaną fotke):


A Wy co o nich sądzicie? ;>
Pozdro !;) 

4 komentarze:

  1. Butki super, zwłaszcza do sukienki lub spódnicy. I obcas nie za wysoki, bo po co męczyć się na "szczudłach" nacodzień.

    OdpowiedzUsuń
  2. ładne :) ale ja uwielbiam szczudła! mam 5 par butów na obcasie: 10cm - na imprezy, 7cm - za niskie więc już w nich nie chodzę ;) 11,5 x2 i 13 - te 13 są trochę męczące ale w 11,5 śmigam prawie codziennie! :) nie wyobrażam sobie siebie i swoich stylizacji bez szpilek! a te ile mają? tak na oko 6-7?

    OdpowiedzUsuń
  3. kwestia przyzwyczajenia, ja mam czasem problem z chodzeniem w płaskich butach! :D jeszcze jak wkładam np adidasy to nie ma problemu, ale gorzej z sandałkami czy oksfordkami, bo muszę się strasznie pilnować przy chodzeniu ;)

    OdpowiedzUsuń