13 kwietnia 2011

Po testach, spódnice house'owe ;)

    Hej, co tam u Was, bo u mnie nie najlepiej, ale nie aż tak źle. Już jestem po testach i kiepsko mi poszły;/ Nie spodziewałam sie tylu pytań z historii na humanistycznym, a jeszcze pan od histy nam przed testem życzył powodzenia i żadnego pyt. z historii ;p. Wyszło mi z hum. 12/20 z zamkniętych, a z matmy 19 albo 20/25 i nie jestem z tego zadowolona, no ale trudno. Siędzę w domu i mi strasznie zimno. A co do mojej diety, to jakoś 'wytrwaływuję' przez większość czasu :D.


     Dzisiaj chcę Wam zaprezentować spódniczki i sukienki w house, bardzo mi się podobają. Chyba sobie kupię tą niebieską z zamkiem, tylko narazie nie ma jej u mnie w housie na galeri. ;)      Ja lecę. Zrobie sobię kawę i zwnowię czytanie książki, bo wcześniej nie miałam czasu. ;)
Pjonaa !;) 

11 komentarzy:

 1. Spódniczki całkiem fajne, tylko że ja nie lubię za krótkich. Więc te House'owe nie koniecznie mi długością odpowiadają. Ale moją faworytką jest ta pierwsza.

  OdpowiedzUsuń
 2. No moja mama nie ma nic do gadania w sprawie włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. okrutnie mi chodzi po głowie! :D rama lama ding dong :D

  OdpowiedzUsuń
 4. a nie było testu z angielskiego? ja pisałam 2 lata temu i byliśmy pierwszym rocznikiem, który miał też angielski, ale było banalne, szkoda że się nie liczył do wyników :(
  te testy są chyba z roku na rok coraz gorsze, u nas na humanistycznym historii prawie wcale nie było, a część matematyczna też była dość prosta, w porównaniu z tym co rok temu dali...

  OdpowiedzUsuń
 5. pamiętam że był dla mnie najprostszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Druga jest całkiem fajna :)

  Zapraszam do mnie:

  nicolemlotkowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. spódnice mi się mega podobają ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. pierwsza i ta niebieska najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 9. aaaa mam tę niebieską : D

  OdpowiedzUsuń